• McKinley Blum posted an update 3 years, 8 months ago

  Zapraszamy na kurs stylizacji paznokci
  Kurs stylizacji paznokci Lublin . Szkoleniowiec Słowianka Magdalena Kisiel Universal Eductar wprowadzi Cię w profesjonalny świat związany z manicure. Nasza Pani szkoleniowiec cieszy się wieloma prestiżowymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej i krajowej. Praca wykonywana jest na produktach marki Słowianka, które z kolei dedykowane są do profesjonalnego użytku. To górna półka, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

  Decydując się na szkolenia stylizacji paznokci Lublin masz pewność, że trafiasz we właściwe ręce. Wieloletnie doświadczenie i nauka od najlepszych w kraju i zagranicą Szkoleniowca pozwoli Ci pozyskać bardzo cenną wiedzę.

  Nasze szkolenia można wykupić w stu procentach online korzystając z Naszej platformy zakupowej, gdzie także akceptujemy płatności na raty za pomocą opcji Raty PayU.

  Kurs stylizacji paznokci Lublin ofercie posiadamy zarówno szkolenia bazowe, od podstaw dla osób zupełnie początkujących, jak i dla tych nieco bardziej zaawansowanych. Do tego wszystkiego dochodzi możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia w pełni dopasowanego do Twoich potrzeb.

  Zapraszamy.